משרדנו מציע מגוון רחב של שירותים לבודדים וללקוחות עסקיים. היותנו חברה לא גדולה יחסית, מאפשר לנו להציע ללקוחותינו שירות אישי, איכותי ויעיל, וכל זאת תוך שמירה קפדנית על דיסקרטיות ומקצוענות.

אנו מזמינים אותך לעיין ברשימת השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו יחד עם תיאור קצר על השירות.

רשימת השירותים שלהלן אינה כוללת את כל השירותים הקיימים, אל תהססו לשאול על שירות מסויים אם אינכם רואים אותו מופיע ברשימה.

• מיסוי בינלאומי
• ייצוג בפני מס הכנסה -
IRS

• שירותי מס
• הכנת דוחות מס
• תכנון מס
• מיסי מכירה 
Sales Tax
• בחירת ישות עסקית
• בחירה והטמעת תוכנת מערכת חשבונאות 
• קנייה ומכירת עסק קיים
• שירותי חשבונאות

• הנהלת חשבונות אמריקאית
• דוחות כספיים
• תמיכה ליטיגציה

• הנפקת ITIN

 


מיסוי בינלאומי

הניסיון הרב שלנו עם חברות ישראליות הפועלות בארצות הברית מספק לנו בסיס של ידע רחב בתחום המיסוי הבינלאומי. לחברה ניסיון של עשרות שנים בשירות לקוחות של חברות ישראליות הפועלות בארצות הברית, ואנו בקשר ישיר ורציף עם משרדי רואי החשבון הגדולים בישראל. היותינו חברה וותיקה ומנוסה בתחום מאפשר לנו לתת שירותי יעוץ לחברות גדולות כקטנות, ואת היכולת לתת מענה מקצועי על נושאים מורכבים. כמו כן, משרדינו הנמצאים בישראל יכולים לתת מענה ישיר וזמין ללקוחות הנמצאים בארץ, בעוד משרדינו בארצות הברית זמינים ללקוחות אשר נמצאים בחו"ל.

ייצוג בפני מס הכנסה  IRS -
במהלך השנים צברנו ניסיון רב בהתמודדות עם רשויות מיסוי רבות, השגנו רמת כשירות אשר יכולה להבטיח ללקוחותינו כי הם מיוצגים כראוי בפני גופים שונים ובהם המס הפדרלי והמדינה.

 

 

שירותי מס

בגולדרינג לונטל טמיר ושות' אנחנו מעדיפים לנקוט בגישה פרואקטיבית ולהיות ראשונים לדעת בכל הנוגע לחוקי המס השונים. חוקי המס נוטים להשתנות ולהתעדכן בקצב מהיר ולכן מצריכים מעקב מתמיד אחר עידכונים ושינויי חקיקה. גישה זו מאפשרת לנו להימצא בעמדה בה אנו יכולים לזהות הזדמנויות, ולפתח תכנוני מס אשר יעזרו ללקוחותינו במיזעור התחייבויות המס בהווה ובעתיד. אנו מספקים ללקוחותינו את הידע והביטחון כי הם מפקידים את נושא המיסוי בידיים מסורות וזוכים לידע ונסיון לו הם ראויים לאורך כל השנה.

השירותים המוצעים כוללים אך אינם מוגבלים ל: חברות - שותפויות – LLC’s / LLP’s

 

הכנת דוחות מס
השקעה משמעותית במערכות מיחשוב ותוכנות מחקר מאפשרת לנו להכין דוחות מס בדיוק וביעילות, ומאפשרת לנו לתת מענה לכלל הגופים השונים כולל יחידים, חברות, שותפויות ודוחות המס הרלוונטים להם.


תכנון מס
תכנון המס הוא מרכיב חיוני בתהליך הכנת המס. על ידי ביצוע תכנוני מס במסגרת האסטרטגיה הכוללת של העסק, ניתן לצמצם הן את התחייבויות המס הקיימות והן את התחייבויות המס העתידיות של העסק.


 

שירותי שכר

ככל שהעסק גדל, הוא חייב להעסיק עובדים נוספים אשר יכולים לגרום לעליית ההוצאות נלוות במידה ניכרת. משרדנו יכול לסייע ביישום בקרות אשר יבטיחו מערכת שכר אמין, יעיל, ואפקטיבי. משרדנו נמצא בקשר ישיר עם חברות שכר מובילות בארצות הברית אשר יכולות לסייע בניהול השכר ולהוריד עלויות אדמינסטרטיביות במידה ניכרת.

 

 

מס מכירות (Sales Tax)
מס המכירות הינו נושא אשר נמצא בתחום השיפוט והמיסוי של המדינות השונות. בהיותו כזה, לכל מדינה בארה"ב חוקים שונים ואחוזי מס שונים, אשר יכולים להפוך את נושא המיסוי למורכב, מסורבל, ולעיתים קשה למעקב. רבים מלקוחותינו אחראים לאיסוף והגשת מיסי המכירות במדינות שונות, דבר אשר מצריך רישום ומעקב שוטף, ועלול לקחת זמן ומשאבים רבים מהחברה. הדרכה נכונה יכולה לחסוך שעות של עבודה ולהבטיח כי נושא המיסוי מתבצע בצורה היעילה והחסכונית ביותר.שירותי ייעוץ
אנו מודדים את ההצלחות שלנו ע"י ההצלחות של לקוחותינו. אנו יכולים לעזור לעסק שלך לזהות אזורים אשר משפיעים באופן שלילי על רווחיות החברה ולפתח פתרונות מעשיים לבעיות השונות.בחירת יישות עסקית
בחירת יישות עסקית (Corporation, Partnership, LLC, etc…)  הינה החלטה חשובה, כיוון שלהחלטה יכולות להיות השלכות מס ארוכות שנים. כחלק מהשירות שאנו מציעים, אנו יכולים לסייע לכם להעריך את היתרונות והחסרונות של כל סוגי היישויות, ולעזור לכם לקבוע את הצורה הכדאית ביותר עבור העסק שלכם.

 

 

 

בחירה ויישום של מערכת חשבונאות ממוחשבת
עם מספר הולך וגדל של תוכנות חשבונאות ממוחשבות וחבילות חשבונאות זמינות, בחירת מערכת אשר מתאימה לעסק שלך הפך זה מכבר לקשה יותר ויותר. כאנשי מקצוע, אנו נחשפים לרוב התוכנות המוכרות באמצעות כתבי עת, רשמים מלקוחות, ושימוש בפועל של התוכנות. הצוות המנוסה שלנו יכול לעזור לך לבחור וליישם את המערכת המתאימה ביותר לצרכים שלך. בנוסף משרדינו הינו נציג מוסמך של ®QuickBooks ובאפשרותנו לתת תמיכה והדרכה מלאה בשימוש התוכנה.


קניית ומכירת עסקים

בניית המודל העסקי של קניית או מכירת עסק הוא שלב קריטי בתהליך הקנייה או המכירה. הצוות שלנו יכול לתת מנסיונו בנושאים אלו ולכוון אותך דרך רכישת / מכירת העסק תוך טיפול בבעיות כגון ניתוח תזרים מזומנים ושיקולי מס.

 


ראיית חשבון

סיפוק מידע פיננסי אמין ובמועד מדויק דורש מחויבות ללא פשרות. מידע פיננסי מאורגן, מדויק, ובזמן, יבטיח כי הפעילות העסקית שלך תפעל ביעילות רבה יותר על בסיס יומיומי, ותעזור לך לאמוד את חוזקך הפיננסי באופן שוטף. משרדנו מספק מגוון רחב של שירותי חשבונאות הכוללים:

 

     - הכנת ספרי חשבונות & הכנת דוחות כספיים

- הנהלת חשבונות (חודשי / רבעוני / שנתי)

- הגדרת מערכת חשבונאית עבור עסקים חדשים

- מערכת שכר ממוחשבת

- הגדרת מיסי מכירה ומיסי רכוש

- ועוד... 

הכנת דוחות כספיים

משרדנו יכול לסייע לכם בהכנת הדוחות הכספיים של חברתכם בהתאם לסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, אך ללא הבעת עמדה בכל הנוגע למידע הכלול בהם. עמדה כזו או אחרת נעשית רק ע"י סקירה או ביקורת של דוחות כספיים. למרות כל זאת הדוחות הכספיים המיוצרים יכולים להיות כלי שימושי עבור ניהול וקבלת החלטות פיננסיות.


שירותים נוספים

בשל בסיס הלקוחות המגוון שלנו, אנו פוגשים קשת רחבה של נושאים כספיים ונושאי מיסים. כתוצאה מכך, רכשנו במהלך השנים ניסיון יקר ערך בנושאים ייחודיים רבים, אשר כמה מהם מפורטים להלן. אנחנו מרגישים כי יכולתנו לספק מגוון שירותים רחב משקף את הרבגוניות, הכשירות, והמסירות שלנו לשירות לקוחות איכותי.
בין לקוחותינו תוכלו למצוא:

 

חברות הי-טק

חברות בת אמריקאיות של קיבוצים

חברות יצרניות

חברות המפתחות מיכשור רפואי

חברות ביטוח

חברות השקעות

יחידים ושותפויות בעלי עסקים בארה"ב

חברות נדל"ן

יחידים ושותפויות המחזיקים נדל"ן בארה"ב להשקעה

ועוד...

 

 

Contact Us

Contact us with your questions or to schedule an appointment:

 

USA :               305-224-0440

 

ISRAEL :         03-372-1032

 

ben@usacpa.net

 

Or you may use our contact form.

 

Our Offices

USA East Coast Office:

16850 Collins Ave.

Suite 112-306

North Miami Beach, FL 33160

Tel: (305) 224-0440

 

Israel Office:

2 Sheshet Hayamim St.

P.O. Box 345

Zichron Ya'acov 30900, Israel

Tel: 03-372-1032

 

USA West Coast Office:

6520 Platt Ave. #804

West Hills, CA 91307

Tel: (305) 224-0440

Print Print | Sitemap Recommend this page Recommend this page
© Goldring Lowenthal Tamir & Co. 2012